Wio Idős Boulder beállította a kavicsokat
Az idősebb Boulder kövek precízen válogatott sziklák, amelyeket finom sima felületük és szerkezetük, valamint világos szürke árnyalatuk miatt értékelnek. A sötétbarna/világosszürke árnyalatok természetes környezetet teremtenek, és gyönyörűen kontrasztálhatnak a világosabb dekorációkkal. A kövek kiválóan érvényesülnek sötétebb és világosabb homokokkal vagy kavicsokkal kombinálva, és egyedi elrendezést hoznak létre akváriumának, terráriumának, viváriumának vagy más élőhelyének.
Ezek a kövek ideálisak magas korallzátonyok vagy formációk létrehozására, változatosságot adva kiállításának. Szerepet játszhatnak az előtérben, a középen vagy a háttérben, röviden bárhol az akváriumában, és változatosságukkal mindig lenyűgöző és minimalista megjelenést biztosítanak.
Jellemzők
- díszítő idősebb Boulder kövek
- alkalmas akváriumokhoz
- textúrája puha és sima, különböző lekerekített formákkal
- enyhén növelheti a víz pH-értékét és keménységét
- kiemelik az elrendezés általános megjelenését, és jelentős szerepet játszhatnak benne
- teljesen biztonságos vízi organizmusok és állatok számára
- köteg mérete 10 - 30 cm
- gondosan válogatott és mosott
- precíz válogatás akváriumokhoz, legfeljebb 60 cm hosszúságú
- kőszett 1 db XL (20 cm), 2 db L (15 cm), 3 db M (10 cm) és 1 zsák kis kövekből (1,5-2 kg)
- akváriumokban, terráriumokban, akvateráriumokban és viváriumokban való használatra
A csomag tartalma: 6 - 12 kg gondosan válogatott kavics 10 - 30 cm méretben, amely akváriumokhoz, akváriumokhoz, terráriumokhoz és más élőhelyekhez készült.